Kategórie

Axiálne ventilátory VENTS typ LD Fresh time-priemeru 100mm

Axiálne ventilátory VENTS typ LD Fresh time-priemeru 100mm

Axiálne ventilátory,ventilátory do kúpeľne axiálne ,domové ventilátory,ventilátory radiálne domové,ventilátory do stropu ,stropné ventilátory,ventilátory inteligentné,ventilátory s dlhou životnosťou.Ventilátory do kúpeľne,ventilátory kúpelňové na stenu,ventilátory do stropu,ventilátory axiálnedo stropu,ventilátory radiálne stropné aj ventilátory s klznými ložiskami na stenu,ventilátory do stropu s guličkovými ložiskamiventilátory dizajnové a aj ventilátory inteligentné s naprogramovaním na celý deň.
Axiálne ventilátory do kúpelne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie ventracie potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.Ventilátory do bytu sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátory do domu na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s guličkovými ložiskami. Ventilátory do bytu sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.

Dekoratívne -ozdobné axiálne ventilátory s funkčnými hodinami

 
Zobraziť:
Zoradiť podľa: