Kategórie

Dekoratívne ventilátory VENTS typ X star-LED žiarovka-priemeru 100mm

Dekoratívne ventilátory VENTS typ X star-LED žiarovka-priemeru 100mm

Ventilátory do kúpelne,ventilátory kúpelňové na stenu,ventilátory do stropu,ventilátory axiálne do stropu,ventilátory radiálne stropné aj ventilátory s klznými ložiskami na stenu,ventilátory do stropu s guličkovými ložiskamiventilátory dizajnové a aj ventilátory inteligentné s naprogramovaním na celý deň.
Ventilátory do kúpelne sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú ventilátory do kúpeľne určené k použitiu pre kratšie ventracie potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.Ventilátory do bytu sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Kúpelňové ventilátory na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s guličkovými ložiskami. Ventilátory do bytu sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.

Pri zapnutí ventilátora LED žiarovka sa rozsvieti
Priemer:100mmStále a pravidelné odsávanie kúpeľní, sprchy, kuchyne a ostatných priestorov.Montáž alebo pripojenie do potrubia 100, 125 a 150 mmModerný dizajn a estetický vzhľad.Skriňa a obežné koleso sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu ABS, odolný voči UV žiareniu.Dizajn obežného kolesa ventilátora zaručuje vysokú účinnosť a dlhú životnosť.Dekoratívne výmenné farebné krúžky svetlo modrá, svetlo zelená, žltá a ružová.Krytie IP 24.Vhodný pre montáž na strop.MotorSpoľahlivý a low-W elektrický motor.Je navrhnutý na nepretržitú prevádzku a nevyžaduje žiadnu údržbu.Vybavený ochranou proti prehriatiu.

Vhodný pre montáž do stropu..

Zobraziť:
Zoradiť podľa: