Kategórie

Potrubné ventilátory

Potrubné ventilátory

Potrubné ventilátory, axiálne ventilátory ventilátory do kúpeľne aj domové ventilátory,ventilátory radiálne ,domové,ventilátory do stropu ,stropné ventilátory,ventilátory inteligentné,ventilátory s dlhou životnosťou.Na ventilátory s klznými ložiskami je záruka 2 roky a na ventilátory s guličkovými je záruka 5 rokov.Všetky ventlátory pri oprávnenej reklamácíí ihneď meníme v záručnej dobe za nový.

Potrubné ventilátory  sú určené k odsávaniu vzduchu z bytových a nebytových priestorov, ako sú kuchyne, kúpeľne, toalety, kancelárie, predajne a pod. Vzhľadom k svojim technickým parametrom sú potrubné ventilátory určené k použitiu pre kratšie ventracie potrubie s nízkou tlakovou stratou, prípadne k odsávaniu priamo cez stenu.
Potrubné ventilátory sú určené pre montáž na stenu alebo do stropu, ale pri montáži do stropu musia byť dodané s motorom s guľôčkovým ložiskom.
Ventilátory do potrubia na nepretržitú prevádzku sa odporúča použiť ventilátor s motorom s guličkovými ložiskami. Ventilátory do bytu sú kompatibilné so vzduchovodmi zhodného priemeru.Skelet ventilátorov sú vyrobené z umelej hmoty typ ABS.